Kiralama Koşulları
17 Apr 2018

EHLİYET VE YAŞ

Kiracın kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması ve 20 yaşı doldurmuş olması gerekmektedir.

KİRALAMA SÜRESİ

En az 1 gündür. Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

FİYATLAR

Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sırları içinde) kasko dahildir. % 18 KDV (KDV) dahildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve tercüman rehber istek üzerine temin edilir. Port bagaj istek üzerine günlüğü 4 EURO ye kiralanabilir. 48 saat önceden bildirmek şartıyla çocuk koltuğu kiralanabilir, bebek koltuğu ücreti günlük 5 EURO dur.

ÖDEME VE DEPOZİT

Araç tesliminde nakit veya Kredi Kartı ile toplam kira bedeli tahsil edilir. Geçerli pasaport ve uçuş bilgileri alınan yurtdışı müşterilerimizden depozit alınmaz. Pasaportun olmaması durumunda son çalıştığız iş yerinizi adresiniz ile birlikte belgelemeniz gerekmektedir.

SİGORTA

Tüm araçlarımız 2012-2013 ve 2014 model olup Full kaskoludur. Sitemizde belirtilen fiyatlara muhafiyet sigorta bedeli dahil değildir.

TESLİM VE BIRAKMA

Yaptığınız rezervasyonun tarafımızdan onaylanması durumunda rezervasyon formunuzda belirttiğiniz yerde ve zamanda Z Car Rent a car sizi karşılamak ve aracı teslim etmek mecburiyetindedir.
Bürolarımızın bulunduğu yerlerde teslim bırakma ücretsizdir. Bu kentlerde teslim bırakma, önceden haber vermek koşulu ile; otel, işyeri, gar, liman vb. yerlere yapılabilir.Bürolarımızın bulunmadığı şehirlerdeki araç teslim ve iadelerinde ek masraf olarak teslim ücreti uygulanır.

TRAFİK CEZALARI

Trafik cezaları kiralayana aittir. Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz.