Hakkımızda
12 Jan 2016

BİZ,
Rent a Car Gebze ailesi olarak günlük – uzun süreli ve yurtiçi araç kiralama, oto kiralama, VIP transfer hizmeti, minibüs & otobüs transfer hizmeti, oto satışı ve A grubu turizm acenteliği alanlarında faaliyet gösteriyoruz.

Kalite Politikamız

Rent a Car Gebze için kalite, müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılamaktır. İlkemiz, hizmette kaliteyi ekip çalışmasıyla daim kılmak ve en çağdaş seviyeye çıkarmaktır. Günümüzde, gerek kurumsal gerekse bireysel anlamda önemli bir ihtiyaca cevap veren turizm taşımacılığı, çeşitli düzeylerde birçok firma ve taşımacı arasından yetki belgeli, kurumsal, güvenilir, profesyonel işleyişe sahip bir firma ile çalışmak, kaçınılmaz bir gereklilik halini almıştır.

Hedefimiz

Ulaşım hizmetlerinde müşterilerimize fayda sağlayarak çağdaş bilgi teknolojisi desteğiyle müşteri ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutmak, büyümemizin devamını sağlayarak karlılığı sürekli kılmak, ülke ekonomisine ve Türkiye turizmine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Turizmin bir kolu olan ulaşım hizmetlerinde müşterilerine fayda sağlayan mükemmel bir organizasyon olarak tanınmaktır.

Müşteri Yorumları

Öncelikle rezervasyon aşamasından kira dönemimizin bitimine kadar tüm gerekli işlemlerin bu kadar düzenli yapılmasını sağlayarak tatilimizi bize keyifle yaşatan tüm personelinize teşekkür ediyoruz.Yıllardır yurt dışında yaşayan biri olarak kendi ülkemde yurt dışından daha iyi hizmet almak beni çok mutlu etti.Seneye görüşmek üzere tekrar teşekkürler.